Panel Çit İzmir | Acar Tel Örgü | Tel Çit Örgü İzmir
  • Anasayfa
  • Suni Çimenli Çit
Suni Çimenli Çit

Suni çimenli çit, dekorlu, estetik, yeşil görünümü, sağlam ve dayanıklı yapısı ile son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir çit türüdür.

Yapay çimden oluşan suni çim çit iç ve dış mekânlarda dekorlu çit bölmeler oluşturabilir. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim, özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir.

Suni çimenli çit;  alev almaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Yıkanabilen ve boya tutmayan Suni çimenli çit, istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Suni çimenli çitin çitin bu özellikleri, tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir.

Suni çimenli çit tel park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemeleri, spor kompleksleri, villa çevresi, havuz çevresi, cephe kaplamaları olarak geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulmaktadır.

Suni çimenli çit gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen suni çimenli çit, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyicinin bulunmadığı alanlardaysa panel olarak uygulanabilmektedir.